Piękno Świdnicy w pierwszy dzień lata.
Kwitnące róże są niewątpliwie ogrodniczym symbolem czerwca.
Galeria moich zdjęć wykonanych 21 czerwca w parkach w Świdnicy, gównie w Ogrodzie Różanym.
Na zdjęciach parki i ogrody, a przede wszystkim kwitnące krzewy róży.
polecam również:
mapa/lokalizacja:
Park Centralny - Rozarium:
Ogród Różany:
Pergola przy Parku Sikorskiego:
******
niezależny, autorski i niekomercyjny projekt dotyczący historii i uroków Dolnego Śląska, Sudetów i okolic (... a także innych miejsc, które odwiedziłem, oraz spraw, które mnie zainteresowały)
Materiały fotograficzne i tekstowe (jeżeli nie zaznaczono inaczej w podpisach - np. wolne media, cytat, wskazanie innego autora) należą do autora bloga! Zabraniam powielać i kopiować chronionych treści bez oznaczenia autorstwa.
publikowane zdjęcia mojego autorstwa nie powstają w wyniku użycia narzędzi AI (sztucznej inteligencji), ujęć z dronów, obróbki graficznej polegającej na montażu, dodawaniu i wymazywaniu elementów. Fotografie mają charakter dokumentacji odwiedzonych miejsc i obiektów, w takiej formie, w jakiej je oglądałem.
licencja praw autorskich materiałów własnych na blogu zezwalająca na użycie na określonych warunkach
CC BY-NC-ND
autorem bloga jest Robert - muzealnik, dziennikarz, przewodnik, animator, teatrolog, regionalista-amator, bloger od 2011 roku




























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz